Koziorożce to osoby niezależne i żądne sukcesu. Osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia są pracowite i uparte. Jaki jest Koziorożec?

Koziorożec znak zodiaku – kariera

Koziorożce są niezwykle ambitne i mają w swoim zanadrzu dużo innowacyjnych pomysłów. Charakteryzują się swoistym poczuciem humoru. Są obowiązkowe i każde powierzone zadanie traktują z pełną powagą. Są skrupulatne i dążą do osiągnięcia każdego wyznaczonego celu. Są perfekcjonistami i potrafią umiejętnie wykorzystać zdobytą przez pokolenia wiedzę. Specyficzne poczucie humoru i wyrafinowane żarty to właśnie cechy Koziorożca. Praca jest dla Koziorożca istotą życia. Wrodzone poczucie odpowiedzialności i sprawiedliwości sprawiają, że osoby spod znaku Koziorożca świetnie sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych, wymagających kontrolowania innych. Świetnie odnajdują się na stanowisku członka zarządu, urzędnika, dyrektora, audytora.

Koziorożec charakterystyka – rodzina

Osoby spod znaku Koziorożca są stałe w uczuciach i wierne ideałom. Sprawiają wrażenie oschłych i pozbawionych uczuć, jednak potrzebują miłości i bliskości. Mają silną potrzebę bezpieczeństwa, a rodzina jest dla niego najważniejsza. Koziorożec jest dość zamknięty w sobie, stąd towarzystwo bliskich czasem mu ciąży. Często potrzebuje chwili samotności, ciszy i spokoju, by ukoić myśli. Często okazuje się, że jako rodzic jest zbyt wymagający i bardzo surowy. Wprowadza zbytnią dyscyplinę.

Koziorożec – zdrowie

Koziorożce to typowe pracusie, stąd często zbytni nadmiar pracy powoduje kłopoty zdrowotne. Często jest przemęczony i zestresowany, dlatego jego układ immunologiczny zwykle jest osłabiony. Z racji w
swojej pracowitości Koziorożce często cierpią na przeciążenia w kolanach i kręgosłupie. Chroniczne przemęczenie może przeobrazić się w poważniejsze choroby. Jeśli dbają o siebie zazwyczaj cieszą się dobrym zdrowiem przez długie lata.

Zalety Koziorożca

Koziorożce są zdyscyplinowane, co jest niezwykłą zaletą w osiąganiu założonych celów. Ich cierpliwość i zorientowanie na cel to objaw dojrzałości i konsekwencji.

Wady Koziorożca

Koziorożce bez względu na okoliczności dążą do celu. Są zbyt wymagające wobec siebie i bliskich. Przykładają zbytnią uwagę do opinii innych.

(Visited 44 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *